SCAG
home prodejci předváděcí akce dotazy kontakt dealer's intranet
Velkoplošné sekačky Scag
O značce Scag
Výrobní závod Scag
Proč zvolit Scag
Produktivita práce
Kalkulace provozních nákladů
Přehled žacích nožů
Konstrukce stroje
Scag = 100% zábava při práci
Ceník sekačky Scag 2019
Foukače a vysavače Scag Giant-Vac
Proč zvolit Scag Giant Vac
Ceník Scag Giant-Vac 2016
Předvedení stroje
Napsali o nás
Fotogalerie
Návody k obsluze
Rozkresy náhradních dílů

Proč zvolit SCAG Giant-Vac


 • Kvalita - tradice

  SCAG Giant-Vac SCAG Giant-Vac s tradicí od roku 1966 je jedním z nejstarších a v současnosti nejprogresivnějších průmyslových výrobců mobilních foukačů a vysavačů drobného odpadu na světovém trhu. Předností produktů SCAG Giant-Vac je robustnost, jednoduchá konstrukce, promyšlená technologie a vysoká kvalita zpracování. Sortiment SCAG Giant-Vac od ručně vedených mobilních foukačů řady LB (Classic, Extreme a Extreme PRO) přes závěsné TLS až po tažená TL/TLB provedení.

 • Koncepce

  Sledujeme problematiku údržby travnatých ploch nejen v komunální sféře. Velký otvor foukače spolu s 2° úhlem spadu zaručuje přenos velkého výkonu k dokonalému odfouknutí bez jakýchkoliv ztrát při odstraňování drobného odpadu - zbytků trávy, listí, štěpek a ostatního drobného materiálu.
  Proč zvolit SCAG Giant-Vac Proč zvolit SCAG Giant-Vac Proč zvolit SCAG Giant-Vac
  Proč zvolit SCAG Giant-Vac
  Mobilní foukače listí (řada LB) jsou opatřeny 4-lopatkovou (LBC) a 6-ti lopatkovou (LBX, LBXP) turbínou o průměru 381 mm a 432 cm (LBXP). Pracovní šíře lopatek turbíny 89 mm a 108 mm.

  Proč zvolit SCAG Giant-Vac
  Vysavače listí a ostatního drobného odpadu jsou opatřeny 508 mm (TLS, TL) nebo 635 mm (TLB) průměrem lopatkového kola - turbíny. Šíře lopatek 165 mm a 229 mm.


 • Výkon

  Produkty SCAG Giant-Vac se vyznačují mimořádně vysokým výkonem ve své třídě, v případě mobilních foukačů je výkon 40 m3/min, 65 m3/min a 80 m3/min. Vysavač SCAG Giant-Vac v závěsném provedení o výkonu 135 m3/min, tažená provedení 135 m3/min a 195 m3/min.


SCAG Giant-Vac byl navržen do komunálního nasazení!Home | Produkty | Kontakt INFOLINKA SCAG Fotogalerie SCAG Flickr Stroje a technika pro profesionální nasazení (c) 2007-2019 AGROCAR s.r.o. a ESC.CZ